Mobilní zábrana INOVA AL

Inova3

Protipovodňový mobilní hradidlový systém. Vhodné pro ochranu vjezdů, vchodů i oken. 

JEDNODUCHÁ INSTALACE
Otvor je během několika málo minut chráněn před vodním živlem. Základem montáže je pouze instalace pevných prvků – bočního vedení na stranách chráněného otvoru. Mezi ně se v případě potřeby vkládají mobilní prvky – hradidla, která se stlačují přítlaky.

ŘEŠENÍ NA MÍRU
Umístění i velikost zábrany se vždy řeší individuálně podle potřeb zákazníka. I na první pohled složité prostupy lze naším systémem vyřešit. Zábranu INOVA AL vyrábíme ve dvou provedeních – INOVA AL 80 a INOVA AL 50. Oba systémy se liší velikostí a jejich použití se odvíjí od výšky vodního sloupce, který je třeba zastavit. V případě potřeby je možné oba systémy kombinovat.

MONTÁŽ 
Celý systém je navržen tak, aby jeho montáž zvládl každý s minimální zručností. Boční vedení musí být namontováno vždy napevno po stranách chráněného otvoru proti sobě. Jednotlivá hliníková hradidla se mezi boční vedení nasouvají v případě hrozícího nebezpečí povodně. Když jsou hradidla nasunuta mezi boční vedení, vkládá se do něj přítlak. Utažením přítlaku se těsnicí gumy mezi hradidly stlačí a tím je zajištěna jejich nepropustnost.

Realizace

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Potřebujete více informací o našich produktech? Napište nám.

    Telefon

    800 700 060 nebo 731 679 090